Wisła

POKOJE

Mikołajowa Misja

Święty Mikołaj ma pełne ręce roboty przez cały rok. Właśnie wyruszył w świat z misją rozdania świątecznych prezentów. Niestety z powodu roztargnienia zabrał paczki, ale nie wie komu je wręczyć. Na dodatek Elfów nie ma bo wyjechały do spa na zasłużony odpoczynek… Czy pomożecie zapominalskiemu Mikołajowi dokończyć zadanie?

MAGICZNY SKLEP Z RÓŻDŻKAMI

Wchodzicie do magicznego sklepu z różdżkami. Właściciel wyszedł gdzieś na chwilę i choć zapomniał zamknąć sklep, to nie dezaktywował czarów chroniących jego różdżki przed nieproszonymi gośćmi. Słyszycie jak za Wami zamykają się drzwi.

„Jesteście uwięzieni” (oczywiście umownie). Nie wiadomo kiedy właściciel wróci. Macie jednak przeczucie, że czary nie kończą się na zamknięciu drzwi. Jeśli nie uda wam się wydostać w ciągu 70 min, doświadczycie na własnej skórze mniej przyjemną stronę magii…

WESOŁY NOWY YORK

Jesteście właścicielami nowojorskiej kamienicy w której mieści się salon golibrody. Obserwujecie, że w ostatnim czasie znacznie wzrosło zainteresowanie zakładem. Jest to szczególnie zastanawiające z uwagi na fakt, ze klienci wychodzą z salonu z wyjątkowo niedopracowanymi włosami za to w wyśmienitych humorach.

Spróbujcie dowiedzieć się, jaki sekret skrywa barber shop…

MAGIA ŚWIĄT

*Pokój w przygotowaniu…

AFRYKA DZIKA*

*Pokój w przygotowaniu…

KOD DA VINCI *

*Pokój w przygotowaniu…